Claustre Professors

Ací poden trobar informació de contacte sobre els nostres professors.
S''estan mostrant 50 elements
NomEtapaE-mailCárrec
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
NomEtapaE-mailCárrec
Ahulló Hermano, Asunción ESO i Batxiller aahullo@laencarnacion.es Tutora 4t ESO A 
Alapont Carbonell, Carmen ESO i Batxiller calapont@laencarnacion.es  
Alemany Puig, Laura Primària lalemany@laencarnacion.es Tutora 3r EP A 
Asensi Bertomeu, Rosa Mila ESO i Batxiller rmasensi@laencarnacion.es Tutora 2n ESO A-B 
Beltran Ortells, Isabel Primària ibeltran@laencarnacion.es Coordinadora EP i Tutora 5é EP B 
Beltran Ortells, Mila ESO i Batxiller mbeltran@laencarnacion.es  
Carbó Duet, Victor ESO i Batxiller vcarbo@laencarnacion.es  
Collado Merino, Isabel ESO i Batxiller icollado@laencarnacion.es Tutora 2n ESO B 
Cortés Pellicer, Maria Primària mcortes@laencarnacion.es Tutora 2n EP A 
Del Rey Ruiz, Elvira ESO i Batxiller edelrey@laencarnacion.es Tutora 4t ESO B 
Ferrándiz, Diego ESO i Batxiller titular@laencarnacion.es Titular. Rector. Religió ESO 
Ferrando Llopis, Ruth Primària rferrando@laencarnacion.es Tutora 1r EP B 
Gomis Coloma, Teresa Infantil tgomis@laencarnacion.es Tutora 5 anys 
González Monzó, Alba Primària agonzalez@laencarnacion.es Directora Pedagògica d'Infantil i Primària, i Música  
Gonzalez Talens, Ignacio ESO i Batxiller igonzalez@laencarnacion.es Tutor 3r ESO B 
Guillem Diaz, MªDolores Primària dguillem@laencarnacion.es Tutora 4t EP B 
Guzmán Ferris, Mª del Mar Infantil mguzman@laencarnacion.es Tutora 3 anys 
Lillo Isabel Infantil ilillo@laencarnacion.es Tutora 3 anys 
Llopis Llorens, MªJose Primària mjllopis@laencarnacion.es Tutora 2n EP B 
Lluch Revert, Lidia ESO i Batxiller llluch@laencarnacion.es Tutor 1r ESO A i B 
Lorenzo Muñoz, Lorena Primària llorenzo@laencarnacion.es Tutora 1r EP A 
Mariner, Luisa ESO i Batxiller lmariner@laencarnacion.es  
Marqués Ferrer, Ana ESO i Batxiller amarques@laencarnacion.es Cap d'estudis ESO i batxillerat. Tutora 2n BATX 
Marzal Marqués, Mª Dolores Primària lmarzal@laencarnacion.es Tutora 4t EP A 
Melitón Giménez, Marta Infantil mmeliton@laencarnacion.es Coordinadora Infantil 
Meseguer, Assumpta ESO i Batxiller ameseguer@laencarnacion.es  
Monleón Simó, Cristina Primària cmonleon@laencarnacion.es Educació Física 
Montañana Aguilar, Empar ESO i Batxiller emonta@laencarnacion.es Tutora 2n BATX 
Muñoz Vendrell, Fátima Infantil fmunoz@laencarnacion.es Tutora 4 anys 
Navarro Illana, Nuria ESO nnavarro@laencarnacion.es Tutor 1r ESO A i B 
Pérez Campillo, Pablo Primària pperez@laencarnacion.es Tutor 6é EP A i E.Física 
Perez Claver, Silvia ESO i Batxiller sperez@laencarnacion.es Tutora 2n ESO A 
Perez Roselló, Mª Teresa ESO i Batxiller mperez@laencarnacion.es Delegada Titular 
Peris Garcia, Lluïsa ESO i Batxiller lperis@laencarnacion.es Tutora 1r ESO B 
Planells Juan Primària jplanells@laencarnacion.es Tutor 5é A 
Pla Orti, Raul ESO rpla@laencarnacion.es Tutor 1r ESO A 
Ribera Esteve, Mª Pilar Primària mribera@laencarnacion.es Reforç 3r EP 
Ruiz, Carolina Primària cruiz@laencarnacion.es Tutora 6é EP B i Coordinadora TIC 
Ruiz Gonzalez, Ignacio ESO i Batxiller nruiz@laencarnacion.es Tutor 3r ESO A 
Sancho Jiménez, Larissa Primària lsancho@laencarnacion.es Cap d'estudis EI-EP i 6é EP 
Santamatilde Peris, Josep ESO i Batxiller jsantamatilde@laencarnacion.es Tutor 1r BATX 
Sapiña Vercher, Mª Carmen Primària csapina@laencarnacion.es Tutora 3r EP B 
Serrano Magdaleno, Marta Infantil-Primària mserrano@laencarnacion.es Mestra PT EI-EP 
Tamarit Vendrell, Clara ESO i Batxiller ctamarit@laencarnacion.es Tutora 1r BATX 
Terrasa Nebot, Jose Luis ESO i Batxiller jlterrasa@laencarnacion.es Director Pedagògic ESO i BATX 
Vendrell Carbó, Amelia EI-EP-ESO-BATX avendrell@laencarnacion.es Orientadora 
Vendrell Hervàs, Marina Primària  mvendrell@laencarnacion.es Tutora 2n EP B  
Verdet Olcina, Silvia ESO sverdet@laencarnacion.es Mestra P.T ESO-BATX 
Vidal, Andrea Primària avidal@laencarnacion.es English & Arts Teacher 
Walker, Helen Primària hwalker@laencarnacion.es English & Arts Teacher 
S''estan mostrant 50 elements