Claustre Professors

Ací poden trobar informació de contacte sobre els nostres professors.
S''estan mostrant 45 elements
NomEtapaE-mailCárrec
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
NomEtapaE-mailCárrec
Ahulló Hermano, Asunción ESO i Batxiller aahullo@laencarnacion.es Tutora 4t ESO A 
Alapont Carbonell, Carmen ESO i Batxiller calapont@laencarnacion.es  
Alemany Puig, Laura Primària lalemany@laencarnacion.es Tutora 6é EP A 
Asensi Bertomeu, Rosa Mila ESO i Batxiller rmasensi@laencarnacion.es Tutora 2n ESO A-B 
Beltran Ortells, Isabel Infantil i Primària ibeltran@laencarnacion.es Cap d'estudis Infantil i Primària, tutora 5é EP 
Beltran Ortells, Mila ESO i Batxiller mbeltran@laencarnacion.es Tutora 1r ESO A 
Carbó Duet, Victor ESO i Batxiller vcarbo@laencarnacion.es  
Collado Merino, Isabel ESO i Batxiller icollado@laencarnacion.es Tutora 2n ESO B 
Cortés Pellicer, Maria Primària mcortes@laencarnacion.es Tutora 1r EP A 
Del Rey Ruiz, Elvira ESO i Batxiller edelrey@laencarnacion.es Tutora 2n BATX 
Ferrando Llopis, Ruth Primària rferrando@laencarnacion.es Tutora 2n EP B 
Gomis Coloma, Teresa Infantil tgomis@laencarnacion.es Tutora 3 anys 
González Monzó, Alba Primària agonzalez@laencarnacion.es  
Gonzalez Talens, Ignacio ESO i Batxiller igonzalez@laencarnacion.es Tutor 3r ESO A 
Guillem Diaz, MªDolores Primària dguillem@laencarnacion.es Tutora 4t EP B 
Guzmán Ferris, Mª del Mar Infantil mguzman@laencarnacion.es Coord. Cicle Infantil 
Llopis Llorens, MªJose Primària mjllopis@laencarnacion.es Tutora 1r EP B 
Lluch Revert, Lidia ESO i Batxiller llluch@laencarnacion.es Cap d'estudis ESO i Batxiller 
Lorenzo Muñoz, Lorena Primària llorenzo@laencarnacion.es Tutora 2n EP A 
Mariner, Luisa ESO i Batxiller lmariner@laencarnacion.es  
Marqués Ferrer, Ana ESO i Batxiller amarques@laencarnacion.es Tutora 1r BATX 
Marzal Marqués, Mª Dolores Primària lmarzal@laencarnacion.es Tutora 4t EP A 
Melitón Giménez, Marta Infantil mmeliton@laencarnacion.es Tutora 4 anys 
Meseguer, Assumpta ESO i Batxiller ameseguer@laencarnacion.es  
Mompó Vidal, Magdalena ESO i Batxiller mmompo@laencarnacion.es  
Monleón Simó, Cristina Primària cmonleon@laencarnacion.es  
Montañana, Empar ESO i Batxiller emonta@laencarnacion.es Tutora 1r BATX 
Muñoz Vendrell, Fátima Infantil fmunoz@laencarnacion.es Tutora 5 anys 
Pérez Campillo, Pablo Primària pperez@laencarnacion.es Tutor 3r EP B 
Perez Claver, Silvia ESO i Batxiller sperez@laencarnacion.es Tutora 2n ESO A 
Perez Roselló, Mª Teresa ESO i Batxiller mperez@laencarnacion.es Directora Pedagògica 
Peris Garcia, Lluïsa ESO i Batxiller lperis@laencarnacion.es Tutora 1r ESO B 
Pla Orti, Raul ESO i Batxiller rpla@laencarnacion.es Tutor 1r ESO A 
Ribera Esteve, Mª Pilar Primària mribera@laencarnacion.es  
Ruiz,Carolina Primària cruiz@laencarnacion.es  
Ruiz Gonzalez, Ignacio ESO i Batxiller nruiz@laencarnacion.es Tutor 3r ESO B 
Sancho Jiménez, Larissa Primària lsancho@laencarnacion.es Tutora 6é EP B 
Sapiña Vercher, Mª Carmen Primària csapina@laencarnacion.es Tutora 3r EP A 
Serrano Magdaleno, Marta Infantil-Primària mserrano@laencarnacion.es Mestra PT 
Tamarit Vendrell, Clara ESO i Batxiller ctamarit@laencarnacion.es Tutora 4t ESO B 
Terrasa Nebot, Jose Luis ESO i Batxiller jlterrasa@laencarnacion.es Tutor 2n BATX 
Vendrell Carbó, Amelia  avendrell@laencarnacion.es Orientadora 
Verdet Olcina, Silvia ESO sverdet@laencarnacion.es  
Vidal, Andrea Primària avidal@laencarnacion.es  
Walker, Helen Primària hwalker@laencarnacion.es  
S''estan mostrant 45 elements