Claustre Professors

Ací poden trobar informació de contacte sobre els nostres professors.
S''estan mostrant 52 elements
NomEtapaE-mailCárrec
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
NomEtapaE-mailCárrec
Ahulló Hermano, Asunción ESO i Batxillerat aahullo@laencarnacion.es Tutora 2n Batxillerat 
Alapont Carbonell, Carmen ESO i Batxillerat calapont@laencarnacion.es  
Alemany Puig, Laura Primària lalemany@laencarnacion.es Tutora 4t EP A 
Asensi Bertomeu, Rosa Mila ESO i Batxillerat rmasensi@laencarnacion.es Tutora 4t ESO A 
Bayona, Alberto Primària abayona@laencarnacion.es Tutor 5é B (substitució) 
Beltran Ortells, Isabel Primària ibeltran@laencarnacion.es Tutora 5é EP B 
Beltran Ortells, Mila ESO i Batxillerat mbeltran@laencarnacion.es  
Benavent, Marta Infantil mbenavent@laencarnacion.es Tutora 3 anys (substitució) 
Carbó Duet, Victor ESO i Batxillerat vcarbo@laencarnacion.es  
Collado Merino, Isabel ESO i Batxillerat icollado@laencarnacion.es Tutora 2n ESO A 
Cortés Pellicer, Maria Primària mcortes@laencarnacion.es Coordinadora EP i Tutora 3r EP A 
Del Rey Ruiz, Elvira ESO i Batxillerat edelrey@laencarnacion.es Cotutora 3r ESO 
Ferragud Toledo, Rosabel ESO rferragud@laencarnacion.es Cotutora 2n ESO B 
Ferrándiz, Diego ESO i Batxillerat titular@laencarnacion.es Titular. Rector. Religió ESO 
Ferrando Llopis, Ruth Primària rferrando@laencarnacion.es Tutora 2n EP B 
Ferrando, Malu Primària mferrando@laencarnacion.es Tutora 4t B (Substitució) 
Gomis Coloma, Teresa Infantil tgomis@laencarnacion.es Tutora 3 anys 
González Monzó, Alba Primària agonzalez@laencarnacion.es Directora Pedagògica, i Música  
Gonzalez Talens, Ignacio ESO i Batxillerat igonzalez@laencarnacion.es Tutor 3r ESO B 
Guillem Diaz, MªDolores Primària dguillem@laencarnacion.es Tutora 4t EP B 
Llopis Espinosa, Ximo ESO jllopis@laencarnacion.es Director pedagògic en funcions Tutor 2n ESO B 
Llopis Llorens, MªJose Infantil mjllopis@laencarnacion.es Tutora 5 anys 
Lluch Revert, Lidia ESO i Batxillerat llluch@laencarnacion.es Tutora 1r ESO B 
Lorenzo Muñoz, Lorena Primària llorenzo@laencarnacion.es Tutora 2n EP A 
Marqués Ferrer, Ana ESO i Batxillerat amarques@laencarnacion.es Cap d'estudis ESO i batxillerat 
Martínez Postigo, Mar ESO mmartinez@laencarnacion.es  
Marzal Marqués, Mª Dolores Primària lmarzal@laencarnacion.es Tutora 6é EP A 
Melitón Giménez, Marta Infantil mmeliton@laencarnacion.es Coordinadora Infantil/ Tutora 4 anys 
Meseguer, Assumpta ESO i Batxillerat ameseguer@laencarnacion.es  
Monleón Simó, Cristina Primària cmonleon@laencarnacion.es Educació Física 
Muñoz Vendrell, Fátima Primària fmunoz@laencarnacion.es Tutora 1r B  
Ortells Lletí, Marta ESO i Batxillerat mortells@laencarnacion.es Tutora 4t ESO B 
Pardo, Irene Infantil ipardo@laencarnacion.es Reforç Infantil 
Pellicer, Jaime Centre jpellicer@laencarnacion.es Titular Delegat 
Pérez Campillo, Pablo Primària pperez@laencarnacion.es Tutor 6é EP A i E.Física 
Perez Claver, Silvia ESO i Batxillerat sperez@laencarnacion.es Tutora 1r ESO A 
Perez Roselló, Mª Teresa ESO i Batxillerat mperez@laencarnacion.es  
Peris Garcia, Lluïsa ESO i Batxillerat lperis@laencarnacion.es Cotutora 2n ESO A 
Planells Juan Primària jplanells@laencarnacion.es Tutor 5é A 
Ruiz, Carolina Primària cruiz@laencarnacion.es Coordinadora TICi Arts teacher 
Ruiz Gonzalez, Ignacio ESO i Batxillerat nruiz@laencarnacion.es Tutor 3r ESO A 
Sancho Jiménez, Larissa Primària lsancho@laencarnacion.es Cap d'estudis EI-EP  
Santamatilde Peris, Josep ESO i Batxillerat jsantamatilde@laencarnacion.es Tutor 1r Batxillerat 
Sapiña Vercher, Mª Carmen Primària csapina@laencarnacion.es Tutora 3r EP B 
Serrano Magdaleno, Marta Infantil-Primària mserrano@laencarnacion.es Mestra PT EI-EP 
Talens, Nerea Primària ntalens@laencarnacion.es Mestra de música i arts and crafts 
Tamarit Vendrell, Clara ESO i Batxillerat ctamarit@laencarnacion.es Tutora 1r Batxillerat 
Terrasa Nebot, Jose Luis ESO i Batxillerat jlterrasa@laencarnacion.es Cotutor 1r ESO 
Vendrell Carbó, Amelia EI-EP-ESO-BATX avendrell@laencarnacion.es Orientadora 
Verdet Olcina, Silvia ESO sverdet@laencarnacion.es Mestra P.T ESO-BATX 
Vidal, Andrea Primària avidal@laencarnacion.es Tutora 1r A 
Walker, Helen Primària hwalker@laencarnacion.es English  
S''estan mostrant 52 elements